ساختن سایت

توسطمدیر

ساختن سایت

ساخت سایت در گوگل،ساخت سایت رایگان،ساختن وبسایت شخصی،ساختن سایت فروشگاهی و شرکتی،ساخت سایت در تهران،ساختن سایت در کرج،ساختن وبسایت چگونه است؟،طراحی و ساخت سایت با گوشی،سایت رایگان در گوگل،سایت رایگان با وردپرس،ساخت سایت رایگان در گوگل با گوشی،ساختن وبسایت،آموزش ساخت سایت در گوگل کروم،وبسایت گوگل،آموزش ساخت سایت با وردپرس،نحوه ساختن سایت با وردپرس،آموزش ساخت سایت با وردپرس فارسی،ساخت سایت با دامنه،ساخت سایت آموزشی،آموزش ساخت سایت فروشگاهی اختصاصی،چگونه سایت بسازیم؟،مزایای ساختن وبسایت

 

امروزه ساخت سایت و مدیریت آن، از طریق گسترش وب و جهانی شدن اینترنت،از حالت انحصاری خارج شده و همه افراد می توانند سایت مختص به خود یا کسب و کارشان را داشته باشند.

هر سایت به مانند یک واحد اطلاعاتی مستقل عمل میکند. برای ساختن سایت به یک وب سرور، دامنه یا آدرس سایت و یک سیستم مدیریت محتوا نیاز داریم.. محتوای هر وب سایت شامل متن، فایل صوتی، تصاویر، فایل ویدئویی، سایر انواع داده یا ترکیبی از آنها می باشد.
می توانیم برای هر منظوری یک سایت اینترنتی طراحی کنیم. یک شخص، سازمان و شرکت می تواند، سایت مخصوص به خود را داشته باشد و محدودیتی برای داشتن سایت وجود ندارد.

ساختن وبسایت چگونه است؟

ساختن سایت نیازمند دانش و تجربه است. دامنه یا دامین و وب سرور، دو موردی هستند که بدون آنها وب سایت معنایی ندارد. دامنه همان نام یا آدرس سایت است که، در مرورگر وارد می کنید. وب سرور نیز رایانه ای است که، محتوای سایت بر روی آن ذخیره شده و داده ها را در اختیار آنها قرار می دهد. اما برای اینکه سایت برای کاربران ،کاربردی و جذاب باشد نیاز به یک سیستم مدیریت محتوا و یک قالب جذاب دارد که طراحان سایت طبق نیاز مشتری آنرا طراحی و بهینه سازی می کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

درباره نویسنده

مدیر editor

دیدگاه‌ها بسته شده اند.

تماس مستقیم با مدیریت 09122623677